oktober 2018

Let op: indien er al boekingen op een datum staan, betekent dit niet dat er geen boekingen meer uitgevoerd kunnen worden op die datum! Wij werken namelijk met meerdere teams.

Klik hier om meer informatie op te vragen / een offerte op te vragen.

Datum Activiteit Docenten/
Medewerkers
ma 1 okt: 08.00 – 12.00 riksja voor Soenda vrijw. 
ma 1 okt: Boekhouder: 12.00 – 16.00 uur Peter
di 2 okt: 14.00 – 15.30 Gymzaal Laurens-Cupertino Circus Mix Anne
di 2 okt: AZG-MP ViB busje nodig: 12.00 – 16.00 uur Cees 
wo 3 okt: Project De Kring in Woerden: 09.00 – 10.30 en 11.00 – 13.30 uur: optie Menno en Lana
wo 3 okt: 4U: 12.00 – 13.00 Onze Wereld Rotterdam (2) NG
wo 3 okt: 4U: 12.00 – 13.00 OBS Pluspunt Rotterdam (2) Lotte
wo 3 okt: 4U: 12.00 – 13.00 De Pionier Rotterdam (2)  Ronja
wo 3 okt: 4U: 14.00 – 15.00 uur Rijkevorselschool Hoek van Holland (3) Anne
do 4 okt: 4U: 17.00 – 18.00 uur Huis van de Wijk (2) Stephanie; NG
do 4 okt: afscheid CALO Windesheim: Chris Hazelebach: tijden: start 17.30 uur tot 22.00 uur.  Anne
do 4 okt: 08.00 – 15.00 Riksja en Duo fiets voor Soenda  vrijw.
vr 5 :    
za 6 : Fittest Blijfietsen 09.00 – 15.00 uur wijk Holy: busje NG
zo 7 okt: Polderparade: BlijFietsen: 12.00 -17.00 uur Cees en fietsvrijwilligers
zo 7 okt: Feestje Marja: 60 jaar: 15.00 – 19.00 uur: presentatie over vriendschap Anne
zo 7 okt: Polderparade: circusspeelplaats bij Jofel: 12.00 – 17.00 uur  Menno en Noor
ma 8 okt: Floris jarig  
ma 8 okt: Circusles De Globe: 14.15 – 15.15 uur Vlaardingen (3) Anne en Claudia
ma 8 okt: 08.00 – 12.00 riksja voor Soenda vrijw. 
ma 8 okt: bestuursvergadering circus Mix: 19.00 – 21.00 uur Anne
di 9 okt: 09.30 – 10.30 uur vergadering Culture Candy: Kade40 Anne
di 9 okt: 11.00 – 12.30 uur: overleg ViB. Anne
di 9 okt: 14.00 – 15.30 Gymzaal Laurens-Cupertino Circus Mix Ronja en Anne
di 9 okt: ZHG-DH Duo transport aanhangwagen Cees 
di 9 okt: 19.30 inloop en 20.00 vergadering GroenLinks in de Groene Luiken
NG
wo 10 okt: Zorg van de Zaak: 09.00 – 09.30 belcontact/of Spijkenisse Anne
wo 10 okt: 4U: 12.00 – 13.00 Onze Wereld Rotterdam (3) Anne
wo 10 okt: 4U: 12.00 – 13.00 OBS Pluspunt Rotterdam (3) Martin
wo 10 okt: 4U: 12.00 – 13.00 De Pionier Rotterdam (3)  Ronja
wo 10 okt: 4U: 14.00 – 15.00 uur Rijkevorselschool Hoek van Holland (4) Anne
do 11 okt: 4U: 17.00 – 18.00 uur Huis van de Wijk (3) Anne
do 11 okt: 08.00 – 15.00 Riksja en Duo fiets voor Soenda vrijw. 
vr 11 okt: 10.00 – 12.00 uur overleg Cult. Candy Marjet
vr 12 okt: Circo Circolo Tilburgse Leijpark  
za 13 okt: Circo Circolo Tilburgse Leijpark: Circomundodag bestuur Circomundo
zo 14 okt: Verjaardag Floris in Amsterdam Anne
zo 14 okt: Circo Circolo Tilburgse Leijpark  
ma 15 okt: 08.00 – 12.00 riksja voor Soenda vrijw.
ma 15 okt: Circusles De Globe: 14.15 – 15.15 uur Vlaardingen (4) Anne
ma 15 okt: Circo Circolo Tilburgse Leijpark Anne, Marco, Fokke en Robby
di 16 okt: 14.00 – 15.30 Gymzaal Laurens-Cupertino Circus Mix Ronja en Anne
di 16 okt: Circo Circolo Tilburgse Leijpark  
di 16 okt: ZMG-DH Duo nodig transport aanhangwagen Mariëtte
wo 17 okt: Circusproject Marianum in Groenlo Hannie en Marie
    Robby jarig  
wo 17 okt: 4U: 12.00 – 13.00 Onze Wereld Rotterdam (4) N.T.
wo 17 okt: 4U: 12.00 – 13.00 OBS Pluspunt Rotterdam (4) Lotte
wo 17 nov: 4U: 12.00 – 13.00 De Pionier Rotterdam (4)  Ronja
wo 17 okt: 4U: 14.00 – 15.00 uur Rijkevorselschool Hoek van Holland (5) Menno
do 18 okt: 4U: 17.00 – 18.00 uur Huis van de Wijk (4) Anne
do 18 okt: Circo Circolo Tilburgse Leijpark  
do 18 okt: 08.00 – 15.00 Riksja en Duo fiets voor Soenda vrijw.
vr 19 okt: Circo Circolo Tilburgse Leijpark  
za 20 okt: Circo Circolo Tilburgse Leijpark  
zo 21 okt: Circo Circolo Tilburgse Leijpark   
ma 22 okt: Jelle Amsterdam: 13.00 Anne
ma 22 okt: 08.00 – 12.00 riksja voor Soenda vrijw.
di 23 okt: 14.30 uur afspraak Circus Kabel. Maurice
di 23 okt: ZHG-DH Duo transport aanhangwagen Mariëtte
wo 24 okt:    
do 25 okt: 08.00 – 15.00 Riksja en Duo fiets voor Soenda vrijw.
do 25 okt: 09.00 Jelle; 12.00 Jan?; 14.00 uur Carla Anne
vr 26 okt: 10.30 reparatie geluidsboxen: Gouda Anne
za 27 :    
zo 28 okt: Erasmus Lezing: De Pedagogiek van de Hoop: Bibliotheektheater 13.30 – 16.00 uur Rotterdam Anne
ma 29 okt: Circusles De Globe: 14.15 – 15.15 uur Vlaardingen (5)  
ma 29 okt: 08.00 – 12.00 riksja voor Soenda vrijw.
di 30 okt: wegbrengen ‘opa en oma’ van Beurden naar Schiphol: 06.30 uur Anne
di 30 okt: 14.00 – 15.30 Gymzaal Laurens-Cupertino Circus Mix Ronja
di 30 okt: ZHG-DH Duo transport aanhangwagen Mariëtte
di 30 okt: orientatiegesprek samenwerking Circus Kabel en Circus Hannes: 20.00 uur met bestuur Robby
wo 31 okt: Bespreking BlijFietsen met bestuur en Cees: 09.30 – 11.00 Robby
wo 31 okt: 4U: 12.00 – 13.00 OBS Pluspunt Rotterdam (5) Lotte
wo 31 okt: 4U: 12.00 – 13.00 Onze Wereld Rotterdam (5) NT
wo 31 okt: 4U: 12.00 – 13.00 De Pionier Rotterdam (5)  Ronja
wo  31 okt: 4U: 14.00 – 15.00 uur Rijkevorselschool Hoek van Holland (6) Anne
wo 31 okt: Vlaardingen Duurzaam verder: Windwijzer en IKV: 17.00 – 20.00 uur Anne