november 2019

Let op: indien er al boekingen op een datum staan, betekent dit niet dat er geen boekingen meer uitgevoerd kunnen worden op die datum! Wij werken namelijk met meerdere teams.

Klik hier om meer informatie op te vragen / een offerte op te vragen.

Datum

Activiteit                                                                                     Docenten/
Medewerkers
vrij 1 nov SPAT Ethiopia Shashemene Yawente Children Anne en Stellah
vrij 1 nov OBS Portland Rhoon: Talentontwikkeling 1: 14.00 – 15.00 en 15.30 – 16.30 uur Feline
za 2 nov SPAT Ethiopia Shashemene JRDC school en Wondo Genet Anne en Stellah
zo 3 nov SPAT Ethiopia Shashemene Dorze Mountains Anne en Stellah
ma 4 nov SPAT Ethiopia Culturele Excursie Dorze; workshop lokale school Anne en Stellah
di 5 nov SPAT Ethiopia Dorze naar Arba Minch: universiteit Anne en Stellah
woe 6 nov Addis Anne en Stellah
do 7 nov Mombassa Anne en Stellah
vr 8 nov: circus: 14.30 – 15.30; 15.30 – 16.30 Sportzaal De Kroon Harmelen 1 Henk
vr 8 nov: OBS Portland Rhoon: Talentontwikkeling 2: 14.00 – 15.00 en 15.30 – 16.30 uur Feline
vr 8 nov: Mombassa Anne
za 9 nov Mombassa Anne 
zo 10 nov Mombassa Anne 
ma 11 nov Mombassa Anne 
di 12 nov Mombassa Anne 
woe 13 nov Nairobi/Amsterdam Anne 
do 14 nov    x
vr 15 nov circus: 14.30 – 15.30; 15.30 – 16.30 Sportzaal De Kroon Harmelen 2 Anne
vr 15 nov OBS Portland Rhoon: Talentontwikkeling 3: 14.00 – 15.00 en 15.30 – 16.30 uur Feline
za 16 nov:  Sinterklaasintocht: Circus Hannes: 09.00 – 17.00 uur Anne en Menno
zo 17 nov    
ma 18 nov  08.30 plaatsen screens Voorstraat 47: Westland NG
ma 18 nov 08.00 garage v.d. Voort Anne
ma 18 nov Franciscus controle Anne
di 19 nov  GRL Rotterdam: 11.30 – 13.30 workshop circus Anne
di 19 nov 14.00 – 15.30 uur Opzoomer MEE (generale) Anne
woe 20 nov  16.30 uur opening Fenix 1: Rotjeknor 16.00 – 18.00 uur Anne 
do 21 nov  10.00 uur BlijFietsen: Cees Smit Anne
do 21 nov 16.00 uur: Westland Zonwering Anne
vr 22 nov  circus: 14.30 – 15.30; 15.30 – 16.30 Sportzaal De Kroon Harmelen 3 Anne
za 23 nov  Sinterklaasfeest MWM Zaal Prickewater Vlaardingen: 14.00 – 17.00 uur Anne
zo 24 nov     
ma 25 nov Verg. Circomundo:16.00 uur Rotjeknor NG
ma 25 nov  Opzoomer Circus op SS Rotterdam: 16.00 – 21.00 uur Anne
di 26 nov  10.20 van Lingen Franciscus Berkel en Rodenrijs Anne
woe 27 nov    
do 28 nov    
vr 29 nov circus: 14.30 – 15.30; 15.30 – 16.30 Sportzaal De Kroon Harmelen 4 Anne
za 30 nov Vergadering bestuur St. Circusschool Hannes en Co: 15.00 – 21.00 uur Anne en bestuur