november 2018

Let op: indien er al boekingen op een datum staan, betekent dit niet dat er geen boekingen meer uitgevoerd kunnen worden op die datum! Wij werken namelijk met meerdere teams.

Klik hier om meer informatie op te vragen / een offerte op te vragen.

Datum Activiteit Docenten/
Medewerkers
do 1 nov:    
do 1 nov.: 4U Huis van de Wijk Rotterdam 17.00 – 18.00 uur (5) Anne
vr 2 nov: 10.00 uur garage v.d. Voort Opel APK Anne 
za 3 nov:    
zo 4 nov:    
ma 5 nov:    
ma 5 nov: Circusles De Globe: 14.15 – 15.15 uur Vlaardingen (6) Anne
ma 5 nov: Circusles 4U: SBO Rotterdam Noord: 13.00 – 14.00 uur (1) Menno
ma 5 nov: vergadering St. Mix: 10.00 – 11.30 uur Anne
di 6 nov: afspraak Leiden: 10.00 uur Anne
di 6 nov: 14.00 – 15.30 Gymzaal Laurens-Cupertino Circus Mix Ronja 
wo 7 nov:    
wo 7 nov: 4U: 12.00 – 13.00 Onze Wereld Rotterdam (6) NT
wo 7 nov: 4U: 12.00 – 13.00 OBS Pluspunt Rotterdam (6) Lotte
wo 7 nov: 4U: 12.00 – 13.00 De Pionier Rotterdam (6)  Ronja
wo 7 nov: 4U: 14.00 – 15.00 uur Rijkevorselschool Hoek van Holland (7) Menno
wo 7 nov: Circusfeestje Schiedam: 13.45 – 16.00 uur Roos
wo 7 nov: Kleding strijken en eten  17.00 – 20.00 C.L.
do 8 nov: 13.30 – 14.30 uur St. Mix met Arjen. Anne
do 8 nov: 4U Huis van de Wijk Rotterdam 17.00 – 18.30 uur (6) Anne
do 8 nov: Etentje met Rob Storm in Vlaardingen N.T.
vr 9 nov: 09.00 -10.00 afspraak notaris Schiedam Chantel
vr 9 nov: fietsen klaarzetten Deltahotel: 15.00 – 18.00 uur Cees
za 10 nov: Stockholm Anne
zo 11 nov: Stockholm Anne
zo 11 nov: Familiedag GroenLinks Vlaardingen N.T.
ma 12 nov: Stockholm Anne 
ma 12 nov: Circusles 4U: SBO Rotterdam Noord: 13.00 – 14.00 uur (2) Ronja
ma 12 nov: Etentje Bertmans Rotterdam 19.00 uur Margreet
di 13 nov: 09.30 – 10.30 uur vergadering Culture Candy: Kade40 Marjet
di 13 nov: 14.00 – 15.30 Gymzaal Laurens-Cupertino Circus Mix Ronja
di 13 nov: Circusdag Loosdrecht: theatergroep Storm: 08.00 – 15.45 uur  Niels
di 13 nov: Etentje Hotel V Amsterdam: 18.00 uur Jelle en Floor
wo 14 nov: 4U: 12.00 – 13.00 Onze Wereld Rotterdam (7) NT
wo 14 nov: 4U: 12.00 – 13.00 OBS Pluspunt Rotterdam (7) Lotte
wo 14 nov: 4U: 12.00 – 13.00 De Pionier Rotterdam (7)  Ronja
wo 14 nov: 4U: 14.00 – 16.00 uur Rijkevorselschool Hoek van Holland (8 en 9 afsluiting) Anne
do 15 nov: 11.00 – 13.00 uur vergadering Culture Candy: Kade40: fondsen Marjet
do 15 nov: 4U Huis van de Wijk Rotterdam 17.00 – 18.30 uur (7) Anne
vr 16 nov: circusmateriaal Woerden ophalen/ sleutel inleveren.  
vr 16 nov: circusmateriaal Tanzania via Henk?  
vr 16 nov: inschrijven gemeentehuis en medicijnen reis Rhwanda, Tanzinia, Zanzibar  
vr 16 nov: klaarzetten Hannes-on-Wheels Anne
vr 16 nov: 19.00 – 20.30 op bezoek bij Jelle Amsterdam  
za 17 nov: Sinterklaas intocht Vlaardingen: Hannes-on-Wheels: 10.00 – 16.00 uur Anne en Leen
za 17 nov: Etentje huisgenoten Voorstraat 19.00 Umkar
zo 18 nov: circusmateriaal wordt opgehaald voor Tanzania: Mumba Kim
ma 19 nov: Circusles 4U: SBO Rotterdam Noord: 13.00 – 14.00 uur (3) Ronja
ma 19 nov: Circusles De Globe: 14.15 – 15.15 uur Vlaardingen (7) Anne 
ma 19 nov: Wedstrijd D – Ned: 18.00 in Utrecht/Gelsenkirchen Rob e.a.
di 20 nov: overleg BlijFietsen: 11.00 – 12.30 uur Cees
di 20 nov: 14.00 – 15.30 Gymzaal Laurens-Cupertino Circus Mix Ronja 
di 20 nov: Vergadering Bestuur Circus Hannes: 17.00 – 21.00 uur in Utrecht Tejo, Robby, Fokke en Leendert
wo 21 nov: 4U: 12.00 – 14.00 Onze Wereld Rotterdam (8 en 9) NT
wo 21 nov: 4U: 12.00 – 14.00 OBS Pluspunt Rotterdam (8 en 9) Lotte
wo 21 nov: 4U: 12.00 – 14.00 De Pionier Rotterdam (8 en 9)  Ronja
wo 21 nov: Buurtpunt: 19.30 – 21.30 Rotterdamseweg 176 Anne
do 22 nov: 4U Huis van de Wijk Rotterdam 17.00 – 19.00 uur (8 en 9) Anne 
vr 23 nov: fondssubsidies voor C.C. regelen:09.00 – 11.00 uur Anne
za 24:nov Tinte 400 Evenement:14.30 -16.00 uur Anne en Menno
zo 25 :    
ma 26 nov: Circusles 4U: SBO Rotterdam Noord: 13.00 – 14.00 uur (4) Ronja
ma 26 : Circusles De Globe: 14.15 – 15.15 uur Vlaardingen (8) Menno
ma 26 nov: Vertrek naar Tigali: 09.50 uur vliegen Anne en Robby
di 27 nov: 14.00 – 15.30 Gymzaal Laurens-Cupertino Circus Mix Ronja
wo 28 nov: ALV Groen Links: 19.30 – 22.30 Groene Luiken NT
do 29 :    
vr 30: 09.30 – 14.00 FAJ te Utrecht voor alle Riksjefs Cees en Anne
vr 30 09.30 bedrijfsarts Anne