Maart 2020

Let op: indien er al boekingen op een datum staan, betekent dit niet dat er geen boekingen meer uitgevoerd kunnen worden op die datum! Wij werken namelijk met meerdere teams.

Klik hier om meer informatie op te vragen / een offerte op te vragen.

Datum

Activiteit Docenten/
Medewerkers
zo 1 mrt: Manilla  nt
ma 2 mrt: Manilla nt
ma 2 mrt: 10.15-11.15 en 11.15-12.15 DUO 2002 circus 4U Feline
di 3 mrt: Manilla nt
di 3 mrt:  10.00 – 12.00 uur: Mondriaan Delft Maurice
di 3 mrt:  15.00 uur rijden; 16.30/17.00 afspraak Papendal HAN: Inger Anne
di 3 mrt: Schateiland bellen over circuscursus Anne
wo 4 mrt: 4 maart Manilla – Amsterdam nt
wo 4 mrt: reparatie opblaasbare tent Sidijk: Zuidbuurt 89 Anne
wo 4 mrt: 17.00 Schoorl Anne
wo 4 mrt: 12.00 – 13.00 circus 4U OBS Pluspunt Feline
do 5 mrt: 09.00-10.00/ 10.00-11.00: 4U DUO2002 circus Menno
do 5 mrt: Circus 4U: Jan Ant. Bijlooschool Rotterdam 14.45 – 15.45 Anne
vr 6 mrt: 14.15 – 15.15 circus 4U De Pionier Rotterdam Feline
vr 6 mrt: tandarts: 08.40 Anne
vr 6 mrt. Dokter Azziz 13.00 BP Anne
za 7 mrt:    
zo 8 mrt: 08.00 vertrek naar Nairobi Kenia Anne en Rob Storm
ma 9 mrt: Mombassa Kenia Anne en Rob
ma 9 mrt: 10.15-11.15 en 11.15-12.15 DUO 2002 circus 4U Feline
di 10 mrt:  Kwale: Kenia workshops Sport en spel voor dove leerkrachten Rob, Anne en Stellah
wo 11 mrt: 12.00 – 13.00 circus 4U OBS Pluspunt Feline 
wo 11 mrt: Kwale: Kenia Workshop Sport en Spel voor dove leerkrachten Rob, Anne en Stellah
do 12 mrt: Kwale: Kenia: lessen sport en spel op Dove school Rob, Anne, Stellah en SPATters
do 12 mrt: 09.00-10.00/ 10.00-11.00: 4U DUO2002 circus Menno
do 12 mrt: Circus 4U: Jan Ant. Bijlooschool Rotterdam 14.45 – 15.45 Menno
vr 13 mrt: 14.15 – 15.15 circus 4U De Pionier Rotterdam Feline
vr 13 mrt Kinango Kenia: lessen sport en spel op Dove school Rob, Anne, Stellah en SPATters
za 14 mrt: Rob vertrek; dagje strand allen
zo 15 mrt: Vertrek Mombassa naar Addis Abeba Anne en Stellah en SPATters
ma 16 mrt: 10.15-11.15 en 11.15-12.15 DUO 2002 circus 4U x
ma  16 mrt: Addis Abeba Ethiopië: SPAT training Anne, SPAT, Stellah en Floris
di 17 mrt: Cora Groeneweg jarig 70 Anne
di 17 mrt: 10.00 – 12.00 uur: Mondriaan Delft Maurice
wo 18 mrt: Addis Abeba Ethiopië: SPAT training Anne, SPAT, 
wo 18 mrt: 12.00 – 13.00 circus 4U OBS Pluspunt x
do 19 mrt: 09.00-10.00/ 10.00-11.00: 4U DUO2002 circus x
do 19 mrt: Circus 4U: Jan Ant. Bijlooschool Rotterdam 14.45 – 15.45 x
do 19 mrt: Addis Abeba Ethiopië: SPAT training x
vr 20 mrt: 14.15 – 15.15 circus 4U De Pionier Rotterdam x
vr 20 mrt: Addis Abeba Ethiopië: SPAT training TERUGREIS ANNE
za 21 mrt: vertrek naar Sashemene en Dorze Ethiopië  x
zo 22 mrt: Sashemene en Dorze Ethiopië x
ma 23 mrt: 10.15-11.15 en 11.15-12.15 DUO 2002 circus 4U x
ma 23 mrt: 23, 30 mrt; 6, 20 april 2020: Snel en Polanen in Woerden:17.00 – 19.00 uur x
ma 23 mrt Workshop Circus in Dorze x
di 24 mrt: Terugreis van Dorze naar  Addis x
wo 25 mrt:  Terugreis van Addis naar Naïrobi/ Mombassa/ Amsterdam x
wo 25 mrt: 12.00 – 13.00 circus 4U OBS Pluspunt x
do 26 mrt: 09.00-10.00/ 10.00-11.00: 4U DUO2002 circus x
do 26 mrt: Circus 4U: Jan Ant. Bijlooschool Rotterdam 14.45 – 15.45 x
vr 27 mrt: 14.15 – 15.15 circus 4U De Pionier Rotterdam x
vr 27 mrt: 27 mrt, 3, 17 en 24 april 2020: Molenvliet Sportzaal Bulwijk Woerden: 15.30 – 17.30  uur x
za 28 mrt: Feest Arie de Bruin: 16.30 Verhalenhuis Belvédere x
zo 29 mrt:    
ma 30 mrt: 23, 30 mrt; 6, 20 april 2020: Snel en Polanen in Woerden:17.00 – 19.00 uur x
ma 30 mrt: 10.15-11.15 en 11.15-12.15 DUO 2002 circus 4U x
ma 30 mrt: Korczak Voorstelling In Holland: Ten Matchboxes: 19.00 – 20.30 uur. x
zo 31 mrt: